Serwis motocyklowy Kraków – naprawa motocykli OLD

Serwis motocyklowy Kraków
Wadowice – Oświęcim, naprawa motocykli

Serwis motocykli MotoBonus powstał w 2010r, Tworzę serwis do którego sam chciałbym trafić, gdybym szukał mechanika lub serwisu motocyklowego. Motocykle naprawiamy zawsze z książką w jednej ręcę. Czasy gdy „motory” były naprawiane na oko, lub na słuch skończyły się dawno temu, pomimo tego wielu mechaników motocyklowych dalej kultywuje ten sposób naprawy.
Zajmujemy się wykonywaniem napraw pogwarancyjnych oraz przeglądów sezonowych motocykli i ATV / QUAD. Jeśli zawiodły wszystkie domowe sposoby naprawy motocykla lub boisz się samodzielnie cokolwiek naprawiać w swojej maszynie albo po prostu nie masz na to czasu ZAPRASZAMY DO NAS!

Nasz serwis motocykli mieście się w odległości 21km od centrum Krakowa w kierunku Skawiny, przy drodze prowadzącą do EnergyLandi w Zatorze

Transport Motocykla:
Jeśli Twój motocykl odmówił posłuszeństwa i nie możesz nim do mojego warsztatu przyjechać współpracujemy od lat z firmą transportową która przewozi motocykle naszych klientów, nie tylko z Krakowa ale także z Wielkiej Brytani, Holandii, Belgii, Niemiec, Austrii.